07.11
13:30
ŽelezniÄar
MaÄva
0
0
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Sloboda (Ä)
Polet (LJ)
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
RadniÄki Stobeks
Sloga (BB)
0
0
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
07.11
13:30
Vlasina
RadniÄki (S)
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Hajduk Veljko
RadniÄki (P)
0
3
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
Rudar Alpos
ŽitoraÄa
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Jedinstvo (P)
Timok
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
1
0
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 0 |
|
07.11
13:00
RadniÄki (O)
Žarkovo
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
10:00
GrafiÄar
Resnik
5
0
|
07.11.2010 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
KovaÄevac
Sopot
1
3
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
13:00
Å umadija (J)
Mladenovac
0
4
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.11
13:00
Srem (J)
SindjeliÄ
1
1
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 1 |
|
07.11
13:30
Bane
Slavija
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Å umadija 1903
Orlovac
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Tutin
Vodojaža
0
0
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
11:00
Mladost (O)
TrepÄa
1
2
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Polet (T)
Mokra Gora
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
07.11
13:30
Zvižd
ŽelezniÄar Inon
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Borac
Sloga (D)
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Morava (VP)
Å umadinac
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Crvena zvezda (S)
Vrbovac
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Å apine
ŽelezniÄar (S)
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
GFK Jasenica 1911
Seljak
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
ObiliÄ
Homoljac
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Gruža
Sloga (B)
3
2
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 2 |
|
07.11
13:30
Zlatar
Jadar (ST)
4
0
|
07.11.2010 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Polimlje
Zadrugar
5
2
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
07.11
13:30
Radan
ZloÄudovo
0
0
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Moravac Orion
Morava (VH)
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Ropotovo
Zaplanjac
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Mramor
BSK Bujanovac
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Mladost (B)
Sloga
1
2
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Moravica (S)
Jedinstvo (B)
5
0
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 0 |
|
07.11
13:30
TimoÄanin
RadniÄki
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Župa
Trajal
4
3
|
07.11.2010 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
Juhor
Kablovi
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 | |||||||
07.11
13:30
TrgovaÄki
Rembas
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Borac
Majdanpek
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Pepeljevac
Slatina
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
07.11
14:00
BaÄka 1901
Dinamo
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 | |||||||
07.11
14:00
Zadrugar
Vojvodina
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
07.11
14:00
BuduÄnost
1. Maj
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
RadniÄki (I)
JugoviÄ
2
4
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.11
14:00
Dunav
Index
4
1
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 1 |
|
07.11
13:00
Bulbulderac
RadniÄki (NB)
3
3
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.11
13:00
Crvena zvezda (MML)
VinÄa
1
3
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
13:00
Borac
Trudbenik
1
0
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
10:00
ŽelezniÄar
Posavac TiŔma
1
0
|
07.11.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
BuduÄnost
GSP Polet
1
0
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
10:00
RadniÄki (R)
Lokomotiva
1
1
|
07.11.2010 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
SremÄica
Slavija
0
2
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 2 |
|
07.11
13:30
Sloga (B)
Mladost
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Integral
Petar Dobrnjac
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Omladinac
Sloga (K)
0
2
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Dunavac
Crni Vrh
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
07.11
Udarnik
Mladi radnik
1
2
|
07.11.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
Cerovac
Sloboda (L)
2
3
|
07.11.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
Lunjevac
BuduÄnost (R)
3
2
|
07.11.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
Napredak
GlavaÅ”
1
0
|
07.11.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
Drugovac
Polet (T)
0
2
|
07.11.2010 | 0 : 2 |
|
||||||
07.11
Sloga (M)
Selevac
0
0
|
07.11.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
Jedinstvo (K)
Osipaonica
4
2
|
07.11.2010 | 4 : 2 |
|
07.11
13:30
Junkovac
Badnjevac
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Å umadinac (N)
Partizan
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Å umadija
Å umadinac (S)
0
1
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Beli Orlovi
AranÄelovac
4
0
|
07.11.2010 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Borac (P)
KaraÄorÄe
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
07.11
13:30
Dobrava
Antimon
3
2
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Jedinstvo (MZ)
MaÄva 2005
0
1
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Majur
Mladost
0
0
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
MiloÅ” Pocerac
Napredak
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
07.11
14:00
Spartak
BrežÄe
1
2
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
OFK Divci
Brezovica
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
07.11
BuduÄnost
GP Zlatibor
0
1
|
07.11.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
Luna AvijatiÄar
Sevojno
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 | |||||||
07.11
ŽelezniÄar
Savinac
2
3
|
07.11.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
Zlatibor voda
Omladinac
2
0
|
07.11.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
Jedinstvo
PeruÄac
5
1
|
07.11.2010 | 5 : 1 |
|
||||||
07.11
Napredak
Jasen
3
3
|
07.11.2010 | 3 : 3 |
|
||||||
07.11
Ariljska rampa
Crnokosa
1
3
|
07.11.2010 | 1 : 3 |
|
07.11
Mladost (O)
Morava
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
Omladinac
Jastrebac
1
0
|
07.11.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
Bukovik
RasovaÄa
3
1
|
07.11.2010 | 3 : 1 | |||||||
07.11
DobriÄ
Borac
1
3
|
07.11.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
NaŔa krila
Napredak
2
3
|
07.11.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
Rad
Knežica
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
Mladost (B)
Rutevac
3
1
|
07.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
Toplica
Zemljoradnik
0
3
|
07.11.2010 | 0 : 3 |
07.11
14:00
Å umadija
Mladost
2
4
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.11
14:00
Sloga
RadniÄki
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 | |||||||
07.11
14:00
BobiŔte
Äekmin
1
1
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Jablanica
Napredak
2
0
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Milanovo
Jedinstvo
2
4
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.11
14:00
Plantaža
ŽelezniÄar
3
2
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 2 |
|
07.11
14:00
Morava (L)
Gradac
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Jedinstvo (G)
Kumarevo
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
MB
Veternica
0
0
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
07.11
14:00
Vladimir DurkoviÄ
Borac
7
1
|
07.11.2010 14:00 | 7 : 1 | |||||||
07.11
14:00
DragoÅ”
Jedinstvo (P)
1
1
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 1 | |||||||
07.11
14:00
Gnjilan
Temac
4
0
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
07.11
Omladinac
TopliÄanin
2
5
|
07.11.2010 | 2 : 5 |
|
||||||
07.11
Svetlost
DunÄerski
3
6
|
07.11.2010 | 3 : 6 |
|
||||||
07.11
Kosovac
Jastrebac
0
3
|
07.11.2010 | 0 : 3 |
|
07.11
Brzi Brod
Delijski Vis
2
0
|
07.11.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
Omladinac
Jedinstvo
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 | |||||||
07.11
Äegar
Aluminjum
0
4
|
07.11.2010 | 0 : 4 |
|
||||||
07.11
Mladost
Vulkan
5
1
|
07.11.2010 | 5 : 1 |
|
||||||
07.11
RadniÄki
VrtiŔte
2
0
|
07.11.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
BuduÄnost
Sloboda
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 |
|
07.11
13:30
Buducnost
Mladost
0
1
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Mladost
Napredak (Z)
1
5
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
07.11
13:30
Kupinovac
Morava
0
3
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
Dragocvet
Sloga
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Istok-63
Lugomir
3
2
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Jedinstvo
KuŔiljevo
5
2
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
07.11
13:30
MiloŔevo
Krivelj
1
5
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
07.11
13:30
Rajac
Slatina (N)
2
2
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
RadniÄki (K)
Nemetali
2
3
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
KljuÄ
Zlot
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
07.11
13:30
Å SK
Mladost
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
BuÄje
Omladinac
5
2
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Midžor
Sloga (Ž)
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Sloga (M)
Ozren
0
1
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
BSK
Borac
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Rtanj
Rudar
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
07.11
13:00
Tavankut
Potisje
3
1
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Äantavir
Panonija IM Topola
1
3
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
13:00
BaÄka
Preporod
3
2
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Krivaja
Proleter
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Vinogradar
Äoka
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
BajŔa
Tisa
3
0
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 0 |
|
07.11
13:30
Rusanda
Mladost
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
OFK Klek
Crvena zvezda (VS)
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Jedinstvo
BileÄanin
5
3
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
Potisje
Mladost
3
2
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Crvena Zvezda (RS)
Borac
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Vojvodina
Delija
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
07.11
14:00
Partizan (G)
Polet
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
BuduÄnost
BuduÄnost (A)
6
1
|
07.11.2010 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Sloga
Vulturul
5
0
|
07.11.2010 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Kolonija
Slavija
5
2
|
07.11.2010 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Mladost
BAK
2
0
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
07.11
14:00
Hajduk
Mladost
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 | |||||||
07.11
14:00
Kula
PIK Prigrevica
1
2
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 2 | |||||||
07.11
14:00
GraniÄar
Zadrugar
2
2
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
BSK
Kordun
3
1
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
07.11
13:00
Železnik
IM Rakovica
3
2
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Dunavac
Komgrap
4
0
|
07.11.2010 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
BaÄevac
PKB Kovilovo
2
2
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Strelac
Podunavac
1
0
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
PIK Zemun
PoŔtar - Zvezdara
0
0
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 0 |
|
07.11
13:00
Äava
Seljak
3
0
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
Kragujevac
Äuriselac
3
0
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
Botunje
Azbest
2
5
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 5 |
|
||||||
07.11
13:00
Kolektiv
DobraÄa
5
3
|
07.11.2010 13:00 | 5 : 3 |
|
||||||
07.11
13:00
Opornica
Hajduk
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Å umarice 2008
Kremenac
1
4
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 4 |
|
07.11
13:30
Sloga Ä
Makce
3
2
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Jedinstvo
Napredak
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Sloga D
RSK
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
BSK
Mladi Borac
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
07.11
13:30
Mladost
Zadrugar
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Rudar
Napredak (S)
5
2
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Omladinac (S)
RadniÄki
0
0
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Napredak (VC)
BSK
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
KrilaÅ”
Omladinac (B)
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Jedinstvo
KoŔava
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
DragoÅ”
Polet
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
07.11
Vodice
Pobeda
4
3
|
07.11.2010 | 4 : 3 |
|
||||||
07.11
Å umadija
Palanka
7
1
|
07.11.2010 | 7 : 1 |
|
||||||
07.11
BuduÄnost
BaÄinac
4
1
|
07.11.2010 | 4 : 1 |
|
07.11
BuduÄnost
Kolarac
5
0
|
07.11.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
07.11
Sloga (L)
Jedinstvo (S)
3
2
|
07.11.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
Slavija
SASK
0
5
|
07.11.2010 | 0 : 5 |
|
||||||
07.11
Skobalj
Proleter
0
2
|
07.11.2010 | 0 : 2 |
|
07.11
13:30
Mladost MG
Bare
2
2
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Mladost (R)
KaraÄorÄe
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Crvena zvezda
BSK
0
3
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
ŽSK
Omladinac
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Sloga (M)
Lepenica
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
07.11
Bokanja
Å amot
3
1
|
07.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
Jasenica
Mladi rudar
0
2
|
07.11.2010 | 0 : 2 |
|
||||||
07.11
Proleter
BSK Belosavci
2
2
|
07.11.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
OFK Å atornja
Mladost
6
2
|
07.11.2010 | 6 : 2 |
|
||||||
07.11
TreŔnjevica
Borac
5
2
|
07.11.2010 | 5 : 2 |
|
||||||
07.11
Radoje DomanoviÄ
Sloga
2
0
|
07.11.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
VinÄa
Prvi srpski ustanak
2
1
|
07.11.2010 | 2 : 1 |
|
07.11
13:30
Sloga (K)
CrnÄa
2
0
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 0 | |||||||
07.11
13:30
Cer
Sloga (S)
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 | |||||||
07.11
13:30
Stolice
Bratstvo
2
3
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 3 | |||||||
07.11
13:30
Rudar
Velika Reka
0
2
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 2 | |||||||
07.11
13:30
Podrinje
Radjevac
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 | |||||||
07.11
13:30
Granit
Mladost
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
07.11
Partizan
Sloboda
2
1
|
07.11.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
Sloga
Mladost(M)
1
2
|
07.11.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
Mladi Borac
Proleter
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 | |||||||
07.11
Napredak
Gorki
0
3
|
07.11.2010 | 0 : 3 | |||||||
07.11
BuduÄnost
Drina
4
1
|
07.11.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
07.11
Omladinac
DuŔko
1
3
|
07.11.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
PetlovaÄa
Mladost(P)
0
3
|
07.11.2010 | 0 : 3 |
|
07.11
Mladost
Sloga Mat
1
0
|
07.11.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
Varna
PriÄinoviÄ
2
2
|
07.11.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
Galeb
KaraÄorÄe
1
1
|
07.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
Rankovac
VlaÅ”iÄ
1
1
|
07.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
Provo
Maovi MH
4
1
|
07.11.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
07.11
Hajduk
Pocerina
1
1
|
07.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
Mladost Zvezd
Korman
1
0
|
07.11.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
Mrovska
Jelen
3
2
|
07.11.2010 | 3 : 2 |
|
07.11
14:00
Gradac
TeŔnjar
2
2
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Iskra
Milenko PavloviÄ
2
2
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Polet
Mladost (VK)
2
3
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
14:00
Lukavac
PriÄeviÄ
1
2
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Mladost (D)
KoteŔica
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Dupljaj
OFK Povlen
2
3
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
07.11
14:00
Radnik
4. Juli
4
2
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
BaliÄevac
RadniÄki
3
2
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Koprijan
Doljevac
4
3
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 3 |
|
||||||
07.11
14:00
Padina
Sloga
0
3
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.11
14:00
ObiliÄ
Naisus
4
0
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
07.11
14:00
Kolare
Crni Vrh
3
0
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Sloboda
Ursule
1
4
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.11
14:00
Radnicki
Polet
3
3
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 3 |
|
07.11
14:30
Urovica
Mladost
5
2
|
07.11.2010 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
07.11
14:30
Deli Jovan
Polet
1
2
|
07.11.2010 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
14:30
Radujevac
Ratar
1
3
|
07.11.2010 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
11:00
GraniÄar
Branik
1
1
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
07.11
13:00
ÄurÄin
Lokomotiva
1
1
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
BaÄka 1901 B
Bratstvo
6
1
|
07.11.2010 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Hajduk
Žednik
2
1
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Mala Bosna
Udarnik
2
3
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 3 |
|
07.11
13:30
Napredak
Tomislavci
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Pobeda
Sokolac
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Mladost
Slavija
0
3
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 3 |
|
07.11
14:00
GraniÄar
Jedinstvo
4
1
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Å ampion Olimpija
Sloga
1
0
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Tisa
HorgoÅ” Higlo
0
3
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 3 |
|
07.11
13:30
ŽAK
Napredak
0
2
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 2 | |||||||
07.11
13:30
2. Oktobar
Jedinstvo
9
1
|
07.11.2010 13:30 | 9 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Borac
Vojvodina
0
3
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 3 |
07.11
13:30
1.Oktobar
Napredak
3
3
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
Olimpija
Terekves
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Roham
Borac
1
6
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 6 |
|
||||||
07.11
13:30
Proleter
Polet
4
4
|
07.11.2010 13:30 | 4 : 4 |
|
07.11
14:00
BSK BavaniŔte
Borac (P)
2
0
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
ŽelezniÄar (P)
Jedinstvo SteviÄ
2
3
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
14:00
Mladost (V)
Omladinac (D)
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Borac (S)
Omladinac (O)
3
1
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Vojvodina
Plavi Dunav
2
0
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Dolovo
PanÄevo
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Unirea
Glogonj
7
1
|
07.11.2010 14:00 | 7 : 1 |
|
07.11
14:00
Dunav
KaraÅ” (J)
7
2
|
07.11.2010 14:00 | 7 : 2 | |||||||
07.11
14:00
Ratar
Sloga
0
4
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.11
14:00
Banat
Jedinstvo
3
1
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Potporanj
KaraÅ” (K)
2
1
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
HajduÄica
Dobrica
5
1
|
07.11.2010 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Borac (VG)
Hajduk
1
2
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Crvena zvezda
Borac (VS)
1
2
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
07.11
Aleksa Å antiÄ
GraniÄar
0
3
|
07.11.2010 | 0 : 3 | |||||||
07.11
Panonija
Sloga
4
1
|
07.11.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
07.11
Omladinac
Rusin
3
1
|
07.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
Dunav
Lipar
2
1
|
07.11.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
TerekveÅ”
Jedinstvo
1
1
|
07.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
OFK Metalac
OFK Å ikara
0
2
|
07.11.2010 | 0 : 2 |
|
07.11
13:30
BaÄka
OFK Sirig
7
2
|
07.11.2010 13:30 | 7 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Sremac
FruŔkogorski partizan
0
1
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Tatra
Partizan
1
4
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
07.11
13:30
Vinogradar
Borac
1
1
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
TSK
Proleter
5
0
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 0 |
|
07.11
14:00
Sutjeska
Jedinstvo
11
1
|
07.11.2010 14:00 | 11 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Proleter
BuduÄnost
0
1
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Iskra
Vojvodina
1
0
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
Mladost
Mladost Radost
1
3
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 3 |
|
07.11
15:00
Hajduk (Ä)
BaÄka
4
0
|
07.11.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.11
15:00
ObiliÄ
Jedinstvo (G)
1
2
|
07.11.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
15:00
Titel
MiletiÄ
1
2
|
07.11.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
15:00
Hajduk (G)
Sloga
1
1
|
07.11.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
07.11
13:00
BuduÄnost (G)
Vojvodina
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Borac
Soko
6
1
|
07.11.2010 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
MagliÄ
Slavija (B)
6
0
|
07.11.2010 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
BuduÄnost (P)
Slavija (P)
1
4
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.11
13:00
BaÄka
KaraÄorÄevo
4
0
|
07.11.2010 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
Krivanj
Krila Krajine
0
3
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 3 |
|
07.11
14:00
PSK Putinci
Jedinstvo
0
4
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.11
14:00
KruŔedol
Napredak
0
0
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
FruŔkogorac
Polet
1
7
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 7 |
|
||||||
07.11
14:00
OFK Kraljevci
Hrtkovci
3
3
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.11
14:00
FruŔka Gora
GraniÄar
1
2
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Sremac
Rudar
0
3
|
07.11.2010 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.11
14:00
Jedinstvo
Donji Petrovci
1
0
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
07.11
14:00
OFK BikiÄ
Jedinstvo
4
2
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Napredak
OFK BaÄinci Sloga
3
1
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
Bratstvo
Jednota
2
2
|
07.11.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
14:00
Jedinstvo (LJ)
Omladinac (B)
4
0
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
GraniÄar
Borac
5
0
|
07.11.2010 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
SinÄeliÄ
Sremac
11
0
|
07.11.2010 14:00 | 11 : 0 |
|
||||||
07.11
14:00
OFK Bingula
Omladinac (M)
4
0
|
07.11.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
07.11
14:00
Borac
Mladost (B)
6
1
|
07.11.2010 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.11
14:00
OFK Zabrežje
BSK
1
3
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 3 |
|
07.11
Vlaska
Ivanca
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
Sepsin
Selo Mladenovac
2
0
|
07.11.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
Rabrovac
Bolec
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
Radnicki PDM
Popovic
1
1
|
07.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
Mladost
Lestane
2
1
|
07.11.2010 | 2 : 1 |
|
07.11
13:00
Kutlovo
Zastava
8
1
|
07.11.2010 13:00 | 8 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Mladost TeferiÄ
Divostin
3
0
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
Studenac
Velika Sugubina
2
2
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Trmbas
Borac
3
1
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 1 |
|
07.11
13:30
Dunavac
Sopot
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Borac (K)
Vojvoda Milenko
1
2
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
Napredak (B)
Sloga (L)
3
1
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Mlava
Mip Majdan
1
0
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Dizel
Stig
5
3
|
07.11.2010 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
07.11
13:30
Dunav
Napredak (P)
0
2
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 2 |
|
07.11
13:00
RadniÄki
GraniÄar
2
1
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Ram
Carevac
6
1
|
07.11.2010 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Mirko TomiÄ
Sloga (T)
8
1
|
07.11.2010 13:00 | 8 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Jedinstvo
Sloga (ÄP)
3
2
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 2 |
|
07.11
10:00
BuduÄnost
Stig (MC)
4
3
|
07.11.2010 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
07.11
10:00
Stig (C)
Napredak
0
0
|
07.11.2010 10:00 | 0 : 0 |
|
07.11
13:30
Mladost (B)
Borci
2
1
|
07.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:30
Napredak
Sumadija
1
3
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 3 |
|
07.11
13:30
Kopljari
22 Februar
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
RaniloviÄ
Brezovac
1
2
|
07.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:30
MisaÄa
Vrbica
3
4
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 4 |
|
07.11
13:30
Mladost (B)
Borac (K)
3
0
|
07.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
07.11
14:00
Buducnost
Savacium
1
0
|
07.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
07.11
Dragojevac
Sloga
1
2
|
07.11.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
Sloga Trgosped
Bobovik
1
3
|
07.11.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
Sloga
Polet
3
1
|
07.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
07.11
Petrovac 74
Torpedo
3
0
|
07.11.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
Tresnjevka
Krnule 09
2
3
|
07.11.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
07.11
Borac
Mladost
3
2
|
07.11.2010 | 3 : 2 |
07.11
ZablaÄe
Volujac
2
2
|
07.11.2010 | 2 : 2 |
|
07.11
16:00
Tomako
Mladost
5
1
|
07.11.2010 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.11
16:00
Gradina
Omladinac
5
1
|
07.11.2010 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.11
16:00
Morava
Topoljak
3
0
|
07.11.2010 16:00 | 3 : 0 | |||||||
07.11
16:00
Stari Trstenik
Vinogradar
7
1
|
07.11.2010 16:00 | 7 : 1 |
|
07.11
13:00
Mladi Radnik
Å umadija
2
2
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Bistrica
Polet
2
2
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Mladost
Å umadinac
6
3
|
07.11.2010 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
07.11
13:00
Sloga
20. Oktobar
2
0
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
OFK Burovo
OFK RadniÄki
2
0
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
Stepojevac 2007
BuduÄnost
1
0
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
07.11
16:00
Partizan
Mladost
1
0
|
07.11.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
16:00
Hajduk
Pudarci
1
1
|
07.11.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
07.11
13:00
Smederevo
Rad
0
0
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 0 | |||||||
07.11
13:00
BSK BorÄa
Partizan
0
3
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 3 |
07.11
13:00
Kolubara
Dinamo
2
1
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 1 | |||||||
07.11
13:00
Proleter (NS)
Banat
0
0
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 0 | |||||||
07.11
13:00
Mladost (L)
BASK
0
0
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 0 |
07.11
13:00
SuŔica
LASK
1
5
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
07.11
13:00
Spartak Jaffa
Unafortuna 04
6
0
|
07.11.2010 13:00 | 6 : 0 |
|
07.11
12:00
Hajduk
Mladost
4
2
|
07.11.2010 12:00 | 4 : 2 | |||||||
07.11
12:00
Kula
PIK
5
1
|
07.11.2010 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.11
12:00
GraniÄar
Zadrugar
0
9
|
07.11.2010 12:00 | 0 : 9 |
|
||||||
07.11
12:00
BSK
Kordun
0
4
|
07.11.2010 12:00 | 0 : 4 |
|
07.11
13:00
Partizan
Vojvodina
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
13:00
Novi Pazar
RadniÄki (N)
2
1
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
07.11
11:00
ObiliÄ
BaÄka
4
2
|
07.11.2010 11:00 | 4 : 2 |
|
07.11
12:00
Borac (S)
Mika AntiÄ
3
0
|
07.11.2010 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
12:00
Radnik
Proleter (BK)
4
4
|
07.11.2010 12:00 | 4 : 4 |
|
||||||
07.11
12:00
OFK PlandiŔte
OFK Stenli
3
0
|
07.11.2010 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
12:00
Dolina
PanÄevo
1
2
|
07.11.2010 12:00 | 1 : 2 |
|
07.11
11:00
Tavankut
Potisje
7
1
|
07.11.2010 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
07.11
11:00
BaÄka
Preporod
1
1
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
11:00
Krivaja
Proleter
1
4
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.11
11:00
Vinogradar
Äoka
1
1
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.11
11:00
BajŔa
Tisa
0
1
|
07.11.2010 11:00 | 0 : 1 |
|
07.11
13:00
Loznica
Zemun
2
1
|
07.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
11:00
Partizan
Vojvodina
4
0
|
07.11.2010 11:00 | 4 : 0 | |||||||
07.11
10:00
Crvena zvezda
Teleoptik
2
1
|
07.11.2010 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.11
13:00
Napredak
BSK BorÄa
1
2
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.11
11:00
Jagodina
Rad
0
0
|
07.11.2010 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
13:00
Borac
RadniÄki (N)
1
0
|
07.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
07.11
13:00
ObiliÄ
NjegoÅ”
3
0
|
07.11.2010 13:00 | 3 : 0 |
07.11
Rudar
Zvižd
2
0
|
07.11.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
07.11
Sloga
Mladi radnik (P)
1
3
|
07.11.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
Pinkum
Mladi radnik (R)
8
0
|
07.11.2010 | 8 : 0 |
|
||||||
07.11
AF Duljaj
GFK Jasenica 1911
0
2
|
07.11.2010 | 0 : 2 |
|
||||||
07.11
Panter
Å umadija
0
5
|
07.11.2010 | 0 : 5 |
|
07.11
10:00
Borac (S)
Mika AntiÄ
1
3
|
07.11.2010 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.11
10:00
Radnik
Proleter (BK)
3
0
|
07.11.2010 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
10:00
OFK PlandiŔte
OFK Stenli
3
0
|
07.11.2010 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.11
10:00
Dolina
PanÄevo
0
5
|
07.11.2010 10:00 | 0 : 5 |
|
07.11
13:00
RadniÄki (N)
Bežanija
0
0
|
07.11.2010 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.11
11:00
Loznica
Zemun
1
0
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.11
13:30
Jagodina
Rad
0
1
|
07.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.11
11:00
Borac
Sloga
1
0
|
07.11.2010 11:00 | 1 : 0 |
|
07.11
09:30
BaÄka 1901 98
AFK
2
0
|
07.11.2010 09:30 | 2 : 0 |
|
07.11
16:00
PeÄenjevce BP
Hajduk Veljko
99
52
|
07.11.2010 16:00 | 99 : 52 |
|
||||||
07.11
20:00
Mladost Vesna
Borac
62
60
|
07.11.2010 20:00 | 62 : 60 |
|
||||||
07.11
20:30
Ergonom
Jastreb
56
71
|
07.11.2010 20:30 | 56 : 71 |
|
07.11
17:00
Zadar
RadniÄki
86
96
|
07.11.2010 17:00 | 86 : 96 | |||||||
07.11
19:00
Krka
Crvena Zvezda
89
76
|
07.11.2010 19:00 | 89 : 76 | |||||||
07.11
17:00
Hemofarm Å tada
Union Olimpija
84
74
|
07.11.2010 17:00 | 84 : 74 |
07.11
20:30
Superfund
Crnokosa
78
91
|
07.11.2010 20:30 | 78 : 91 |
07.11
19:30
Radivoj KoraÄ
Partizan Galenika
86
84
|
07.11.2010 19:30 | 86 : 84 |
07.11
11:00
Moravac
Play Off
65
47
|
07.11.2010 11:00 | 65 : 47 | |||||||
07.11
17:30
Mladost Kolubara
BeoÄin
73
61
|
07.11.2010 17:30 | 73 : 61 | |||||||
07.11
15:30
Jagodina 2001
TrepÄa
91
53
|
07.11.2010 15:30 | 91 : 53 |
07.11
17:00
Knez Lazar
Kosovska Mitrovica
3
0
|
07.11.2010 17:00 | 3 : 0 | |||||||
07.11
14:00
Antena
Brezovica
3
2
|
07.11.2010 14:00 | 3 : 2 |
07.11
17:00
Bor II
Timok
0
3
|
07.11.2010 17:00 | 0 : 3 | |||||||
07.11
17:00
Midžor
Ozren
1
3
|
07.11.2010 17:00 | 1 : 3 | |||||||
07.11
17:00
Hajduk Veljko
ZajeÄar
3
0
|
07.11.2010 17:00 | 3 : 0 |
07.11
DuboÄica 54
Arilje
34
24
|
07.11.2010 | 34 : 24 |
|
07.11
14:00
Osipaonica
Lokomotiva
26
39
|
07.11.2010 14:00 | 26 : 39 |
|
07.11
18:00
ŽelezniÄar
Partizan Dunav osigiranje 2
38
38
|
07.11.2010 18:00 | 38 : 38 |
|
||||||
07.11
18:00
Novi Beograd 2
Kosmaj
10
0
|
07.11.2010 18:00 | 10 : 0 |
|
07.11
Aleksinac
RadniÄki
23
22
|
07.11.2010 | 23 : 22 |
|
||||||
07.11
Rtanj
ParaÄin
26
21
|
07.11.2010 | 26 : 21 |
|
07.11
19:00
Crvena Zvezda
Partizan
26
29
|
07.11.2010 19:00 | 26 : 29 | |||||||
07.11
19:00
Požarevac
Smederevo
21
21
|
07.11.2010 19:00 | 21 : 21 |
07.11
16:30
ObiliÄ
Mokra Gora
34
21
|
07.11.2010 16:30 | 34 : 21 | |||||||
07.11
20:00
Mladost TSK
Rudar
20
26
|
07.11.2010 20:00 | 20 : 26 | |||||||
07.11
19:00
Jagodina
Novi Pazar
33
29
|
07.11.2010 19:00 | 33 : 29 | |||||||
07.11
19:00
Nova Pazova
ZajeÄar
27
25
|
07.11.2010 19:00 | 27 : 25 |
07.11
18:00
Požarevac
Milenijum
17
25
|
07.11.2010 18:00 | 17 : 25 |
|
||||||
07.11
18:00
Osice
RadniÄki Resavac 2
12
37
|
07.11.2010 18:00 | 12 : 37 |
|
||||||
07.11
18:00
Mladost
Rudar
34
21
|
07.11.2010 18:00 | 34 : 21 |
|
||||||
07.11
18:00
VGSK
Junior
24
37
|
07.11.2010 18:00 | 24 : 37 |
|
07.11
18:00
ÄaÄak 2
Loznica
35
24
|
07.11.2010 18:00 | 35 : 24 |
|
07.11
MaŔinac
Užice
6
3
|
07.11.2010 | 6 : 3 |
|